Таємниці успішних випускників розкрито

20 грудня 2020 року студенти фінансисти й обліковці зустрілися з випускницею 2019/2020 року спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Матоткіною Оленою.

Зустріч відбувалася онлайн недільного вечора, у домашній атмосфері, і студенти могли поставити будь-які питання й дізнатися про все, що їм цікаво стосовно навчання в Університеті.

Протягом зустрічі Олена розповіла про те, як вона обирала університет для навчання, як вона вперше побачила Університет імені Альфреда Нобеля під час ЗНО і закохалася у нього настільки, що відмовилася від «бюджету», навчалася безкоштовно як відмінниця, старанно готувалася і вигравала конкурси й олімпіади, як отримувала стипендію у приватному університеті, як проводила різноманітні заходи на кафедрі, яке цікаве і різнобічне було спілкування з викладачами та одногрупниками.

Великий інтерес викликала розповідь щодо поточної роботи Олени, адже вона працює в АТ КБ «ПриватБанк» економістом, спеціалістом 2-го рівня департаменту операційної діяльності Головного офісу. Зараз Олена працює дистанційно, знаходячись у рідному місті. Студенти цікавилися, як проходить робочий день, як їх роботу контролюють, які її обов’язки, які перспективи.

Наприкінці зустрічі Олена побажала студентам успіхів у навчанні, не боятися спілкуватися з викладачами, запитувати все, що незрозуміло, висловлювати й обґрунтовувати свою думку, адже саме так отримання навичок і знань відбувається швидше й ефективніше.