Технологія успіху для старшокласників

9 грудня 2021 р. представники кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля провели заняття зі школярами КЗЗСО «Ліцей №142» у м. Дніпро.

Кузьменко Оксана, к.е.н., доцент, ознайомила учасників з актуальними питаннями бізнес-етикету у форматі інтерактивного обговорення. З різноманіття різних правил було виокремлено універсальні, дотримання яких доречно в будь-яких ситуаціях, зокрема: щиро цікавитися співрозмовником; посміхатися; бути уважним слухачем; заохочувати співрозмовника говорити про себе; спілкуватися зі співрозмовником про те, що цікаво йому.

Знання правил ділового спілкування і застосування їх на практиці є інвестуванням у професійний імідж. Вивчаючи правила поведінки для конкретних ситуацій, школярі дійшли висновку, що в основі спілкування повинні бути, перш за все, ввічливість і повага до співрозмовників.

Такі заняття є першим кроком до зацікавленості у здобутті професійних знань і умінь щодо ділового етикету та вибору майбутньої професії.