2 листопада в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся Телеміст ПАРИЖ–ДНІПРО за участю випускників Школи готельно-ресторанної справи в Тонон-ле-Бен (Франція) Микити Тарасова та Максима Зоріна, які зараз продовжують своє навчання та працюють у Парижі.

Успішні, мужні, відверті та цілеспрямовані, вони із задоволенням поділилися своїм власним досвідом з вивчення французької мови, особливостей навчання готельно-ресторанній справі у Франції, функціонування системи французької освіти та можливостей навчання на рівні MBA, а також захопливих професійних стажувань та найціннішої роботи в команді одного з найвідоміших французьких шеф-кухарів Алена Дюкаса.

Всі учасники цієї зустрічі мали можливість отримати відповіді на всі свої запитання щодо особливостей підготовки та реалізації свого навчання або стажування у Франції, а також своєрідності французького менталітету, багатої культурної та гастрономічної спадщини й перспектив професійного і кар'єрного зросту для студентів з досвідом навчання у Франції.

Це вже друга зустріч, яка цього разу організована сумісно з Кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки. Наші щомісячні зустрічі відбуваються в форматі "Французького клубу", що створений за ініціативою Центра Франкомовних Програм Університету імені Альфреда Нобеля. Вони відбуваються в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Федерацією обмінів «Франція–Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція–Україна».

Центр Франкомовних програм висловлює щиру подяку нашим спікерам, Микиті Тарасову та Максиму Зоріну, всім учасникам, а також нашим українськім та французьким партнерам за успішну співпрацю в організації цієї зустрічі.

Чекаємо вас на нашій наступній зустрічі "Французького клубу", яка відбудеться вже 16 листопада та бажаємо здоров'я вам і вашим близьким.