Теорію засвоюємо на виробництві

Навчальний план освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в Університеті імені Альфреда Нобеля передбачає значну частку практичних занять, у тому числі безпосередньо на підприємствах.

Особливістю програми є вивчення об’єктів майбутньої професії, зокрема, споживчих товарів. Тож, здобувачі вищої освіти 4 курсу, які такі заняття сприймають як належне, розглянувши на заняттях волокнистий склад, фактуру та характер оздоблення тканин, особливості крою та унікальність виконання одягу, відвідали музей Українського мистецтва. Там представлено національні повсякденні й урочисті жіночі та чоловічі костюми, головні убори, прикраси з різних регіонів країни.

Корисна інформація та цікаві приклади набувають особливої актуальності за сучасного світового модного Етнотренду. Здобувачам, які вивчають споживчі товари, така зустріч дозволяє розуміти, аналізувати, доповнювати та здійснювати пошук нових ідей щодо формування товарного портфеля. Можливо серед тих, хто навчається зараз, є майбутні дизайнери одягу, але дипломованим підприємцям життєво необхідні знання, що незабаром стануть їх уміннями і навичками!