Травневе засідання Клубу «Підприємницька майстерня»

Чергове засідання Клубу «Підприємницька майстерня», що функціонує на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, в травні 2022 р. було присвячене поглибленню знань здобувачів вищої освіти 1 курсу бакалаврської програми щодо ведення бізнесу й законодавчого регулювання банкрутства юридичних осіб та фізичних осіб в Україні.

Спікером засідання була запрошена Роза Миколаївна Ромашко, засновник та керівник інвестиційно-промислової групи «Дніпроінвестбудпром», яка поділилася досвідом щодо попередження банкрутства суб’єктів господарювання. Крім того, ознайомлення з процедурою банкрутства та регулювання окремих його аспектів в підприємництві викликало багато питань в учасників засідання.

Пані Роза, як підприємець і юрист, акцентувала увагу, що виважене управлінське рішення приймається в кожному конкретному випадку.

Отже, навчатися бізнесу, щоб досягти успіху, потрібно постійно!