Тренінг з професійного розвитку викладачів Університету імені Альфреда Нобеля

У п’ятницю, 18 лютого 2022 року відбувся тренінг з професійного розвитку викладачів Університету імені Альфреда Нобеля по вдосконаленню навичок зі створення презентацій та візуального супроводу лекційних занять.

Спікер тренінгу – Вареник В.М., доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Університету імені Альфреда Нобеля, ознайомила учасників з мультимедійними продуктами, що призначені для використання в освітньому процесі.

Були представлені правила створення презентацій для грамотної організації процесу викладання, вимоги до змісту презентацій, проаналізовано основні помилки при їх створенні, надано багато практичних порад щодо онлайн сервісів та «фішок» для представлення нових ідей у вигляді презентацій.

Департамент дидактики щиро вдячний Вареник В.М. за вельми цікаву і змістовну доповідь та учасникам заходу за активну участь.