Третій випуск Міської Школи Гідів «Dnipro City Walks» – триває спільний проєкт Університету імені Альфреда Нобеля та КП «Агентство розвитку Дніпра»

В День Народження Альфреда Нобеля, у меморіально-парковому комплексі «Планета Альфреда Нобеля» відбулося свято – Університет імені Альфреда Нобеля та Перша міська школа гідів «Dnipro City Walks», викладачі та слухачі, зібралися з нагоди успішного випуску третьої хвилі навчання, яке відбувається в рамках спільного проєкту та надається установою, яка має ліцензію на підвищення кваліфікації у галузі туристичного обслуговування, оскільки має ліцензію Міністерства освіти та науки України на надання освітніх послуг зі спеціальності «Туризм».

Вручили сертифікати та бейджі новим ГІДАМ міста Дніпро!

🌐 Ксенії Острогляд,

🌐 Аліні Писаренко,

🌐 Руслану Сергійчуку, який, між іншим, є випускником нашого університету,

🌐 Євгену Іванову,

Ці четверо гідів навчалися у Першій міській школі гідів «Dnipro City Walks бюро креативних екскурсій» в рамках співпраці Університету імені Альфреда Нобеля та КП «Агентство розвитку Дніпра» з червня по жовтень 2020 року, пройшли екзамени та отримали іменні номерні сертифікати від Університету про підвищення кваліфікації та бейджі ГІДА міста Дніпро.

Також під час зустрічі познайомилися з вільним слухачем курсу Михайлом Жабіним.

Випускників-гідів привітав Ректор Університету імені Альфреда Нобеля Сергій Холод, професор Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки доцент Галина М'ясоїд, доцент Любов Бойко, Тетяна Кострова, викладач Першої міської школи гідів «Dnipro city walks» та Анна Колєда, керівник відділу туризму та ребрендингу міста КП «Агентство розвитку Дніпра».

Анна Колєда зазначила: «В день народження Нобеля, біля пам'ятника Нобеля, разом з Університетом імені Альфреда Нобеля відбувся випуск 3.0 курсу школи гідів «Dnipro city walks». Світлі емоції, квіти, подарунки й сповнені ентузіазму свіженькі, новоспечені гіди. Вони Пройшли вогонь відкладання старту, полум'я ковіду та мідні труби онлайн навчання».

Наше місто – найкраще, і заслуговує на незабутні екскурсії, яскраві спогади, які створюють цікаві й талановиті гіди!

Вітаємо й бажаємо гідно нести честь бути гідами!

Неймовірні емоції! Вітаємо нову команду сертифікованих гідів з випуском!