Цикл воркшопів у Nobel Case Club триває

18 жовтня 2021 р. відбулася друга зустріч Nobel Case Club. Доцент Ольга Незгода провела воркшоп на тему: З чого почати розв’язувати кейс? Який алгоритм вирішення бізнес кейсів?

В ході зустрічі студенти мали змогу зрозуміти, як потрібно розв’язувати кейси: з чого починати, за яким принципом аналізувати бізнес кейси. В результаті воркшопу команди отримали навички: користування пірамідою Мінто, засвоїли ключові принципи структурування інформації, навчилися пріоритизувати інформацію за важливістю.

Також було анонсовано можливість участі у кейс - чемпіонаті від EBA Dnipro - Dnipro Office of European Business Association в рамках спільного проєкту.

Увага! Долучитися до навчання можна до 28 жовтня 2021 р.!

РЕЄСТРАЦІЯ

Учасникам Nobel Case Club, які успішно завершать навчання, буде запропоновано сформувати команди для участі в кейс чемпіонаті із залученням бізнесу у складі команд.