Тиждень цікавих зустрічей продовжується або як знайти своє місце під сонцем?

Сьогодні зранку в рамках Другого тижня менеджменту студенти, що навчаються на кафедрі інноваційного менеджменту та фінансової аналітики, взяли участь у зустрічі з Олександром Мілютіним, засновником і директором Академії IMT, однією з провідних компаній регіону, яка готує фахівців в області SEO, SMM, інтернет-маркетингу, копірайтингу та інших актуальних напрямків сучасної цифрової економіки.

Олександр поділився зі студентами своїми секретами успіху, один з яких полягає в тому, що за будь-яким досягненням стоїть кропітка та наполеглива праця.

Ще один секрет – дуже важливо любити свою справу, постійно прагнути до нових знань, освоювати нові навички, розвивати емпатію та стійкість до постійного стресу. А, щасливу випадковість, «виграш в лотерею» практично неможливо утримати, якщо не володієш цими якостями.

Підприємництво, на думку нашого спікера - це не тільки важка праця і величезна відповідальність, але й чудова можливість належати тільки собі. Цікаво, що результати експрес-опитування студентів, що було проведено під час зустрічі, показали, що більш схильні до того, щоб розпочати свою власну справу 45% учасників.

Наприкінці засновник і керівник ІМТ Академії побажав студентам успіхів та все ж таки «знайти своє місце під сонцем».

PS. Своєрідним челенджем для самих вмотивованих та цілеспрямованих студентів стала пропозиція Олександра Мілютіна спробувати самостійно заробити право на безкоштовне навчання в IMT Академії по напрямках, що пов'язані з зануренням у сучасну цифрову економіку.