Участь фінансистів у всеукраїнському дебатному турнірі «IX Кубок Одеси»

Студенти програми «Інноваційні фінанси: цифрові технології» взяли участь у всеукраїнському дебатному турнірі «IX Кубок Одеси», що проходив цього року онлайн.

Дебатний турнір – це інтелектуальне змагання із міжнародним суддівством, змагання, яке об’єднує покоління.

Учасниками дебатів були Катерина Лоік (група ФБС-20) і Олег Лаврус (група ФБС-20).

Студенти поділилися своїми враженнями.

Катерина: «Дебати були дуже корисні для мене. Теми дебатів були різними, проводилися цікаві дискусії. Я побачила, як потрібно дискутувати, як доносити свою позицію, підкріплюючи слова аргументами. «Кубок Одеси» - це відмінна можливість відкрити щось нове для себе і познайомитися з новими людьми. Організація заходу була дуже добре продумана, практично не було затримок, все йшло за розкладом. Технічна команда дуже допомогла з питаннями, що виникали, організатори завжди були на зв'язку. Я впевнена, що ще не раз буду брати участь в подібних заходах».

Олег: «Дебати "Кубок Одеси" мені дуже сподобалися! Було дуже цікаво. Я впевнений, що вся інформація, подана на дебатах, мені безсумнівно знадобитися в житті. "Кубок Одеси" – це мої перші дебати, в яких я отримав великий життєвий досвід. Дякую організаторам і суддям за гарне проведення часу!»