Участь Університету імені Альфреда Нобеля у Форумі з туризму та гостинності «Dnipro Expo-2020»: готуємо бакалаврів та магістрів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

12 березня 2020 року у Дніпрі вперше відбувся форум з туризму та гостинності «Dnipro Expo-2020». Представники влади й територіальних громад, навчальних закладів, готельно-ресторанного бізнесу та сфери розваг зібралися, аби обговорити туристичний потенціал регіону.

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля є чудовою платформою для підготовки фахівців у галузі туризму та індустрії гостинності, і тому ми – серед перших учасників Форуму!

У Форумі та виставці «Dnipro Expo-2020» взяли участь наші здобувачі спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», куратори доцент Любов Бойко та доцент Світлана Захарова.

Професор Світлана Кожушко та доцент Галина М’ясоїд були спікерами, які представили переваги навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля за цими спеціальностями та досвід роботи Першої міської школи гідів на базі Університету імені Альфреда Нобеля.

М`ясоїд Галина Іванівна

Кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля, магістр зі спеціальності «Туризм».

Член Громадської спілки «Асоціація індустрії гостинності України».

Розповіла про освітні програми «Туризм» (бакалавр, магістр) та «Готельно-ресторанна справа»(бакалавр), переваги навчання за цими програмами в Університеті імені Альфреда Нобеля, партнерах кафедри в Україні та закордоном для організації практик та міжнародних стажувань здобувачів, чинні програми академічного обміну студентів з університетами світу та багато іншого!

Кожушко Світлана Павлівна

Доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля.

Член Національної туристичної організації України.

Поділилася досвідом підготовки гідів в межах реалізації спільного проєкту «Перша міська школа гідів «Dnipro City Walks» Університету імені Альфреда Нобеля та Агентства розвитку Дніпра.