Участь викладачів у тренінгу «Операційний маркетинг в готелях і ресторанах»

Доцент кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Галина М’ясоїд взяла участь у навчанні за темою «Операційний маркетинг в готелях і ресторанах» на тренінгу, який був проведений 27–28 квітня у форматі онлайн в рамках роботи COVID-19 Бізнес-клініки в м. Дніпро, та Центру інформаційної підтримки бізнесу Дніпропетровської торгово-промислова палати.

В межах тренінгу спікер – Тетяна Філіпович, Керівник відділу маркетингу і комунікацій мережі готелів Premier, Premier Hotels & Resorts організували інтенсив з маркетингу готельних послуг та бізнесу у секторі HoReCa, насичений інсайтами з досвіду бізнесу у галузі. Два дні кейсів, взаємодії, безлічі прикладів кожної деталі операційного маркетингу: дуже приємно бачити в дії та чути від фахівця те, про що пишуть джерела з маркетингу, в основному, закордонні - з ними найбільше маю справу - і про що говорю в аудиторії зі студентами програм "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм" на кафедрі міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу, іншомовної підготовки в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Але ж, одна справа – чути від викладача, і зовсім інша – від практика, керівника напряму провідної готельної мережі України.

Радіємо бути присутніми на вебінарах Дніпропетровської торгово-промислової палати для готельно-ресторанного бізнесу, які допомагають малому та середньому бізнесу вийти з кризи, а закладам освіти – підвищувати якість професійної підготовки.

Наступний тренінг, у якому планує взяти участь кафедра, відбудеться у травні і стосуватиметься енергозбережувальних технологій для сектору HoReCa. До зустрічі на вебінарах!