Участь здобувачів кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва в проєкті JOUKRAINE

В межах міжнародного проєкту JOUKRAINE: Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, який реалізується за підтримки DAAD, д-р екон. наук, професоркою Смачило Валентиною Володимирівною було проведено заняття для здобувачів різних рівнів навчання за курсом «Entrepreneurship» на тему «Business modeling of entrepreneurship». Даний проєкт присвячений впровадженню діджитал-інструментів в освітній процес, що забезпечує підвищення якості онлайн навчання. Серед учасників були здобувачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля.

Учасники мали змогу обговорити ключові питання бізнес-моделювання за допомогою онлайн інструменту AnswerGarden, познайомитися зі складовими та порядком використання Business model canvas, розглянули заповнення канви на прикладі компанії Tesla, визначили особливості бізнес-моделі цієї компанії та ті переваги, які отримали клієнти Tesla. Під час заняття учасники закріпили свої знання щодо складових бізнес-моделі, виконавши завдання на платформі Learningapps, а також навчилися створювати канву бізнес-моделі за допомогою онлайн інструменту Canvanizer.

Ті учасники, які пройдуть весь курс та фінальне тестування, отримають сертифікати міжнародного зразка. Використання англійської мови розвиває комунікативні навички здобувачів та забезпечує їх інтегрування у міжнародний освітній простір.