Удосконалюємо онлайн уміння

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля є учасниками циклу вебінарів, які проводить компанія GlobalLogic.

Під час вебінару «Як ефективно виступати та проводити тренінги онлайн» сформовано уявлення учасників про особливості досягнення основних цілей та задач публічного виступу під час презентації в онлайн.

Вебінар був цікавим та корисним, оскільки спікер показав, як зануритися у підготовку та проведення власних лекцій, тренінгів та публічних виступів в онлайн.

Викликали зацікавленість питання, пов’язані з особливостями використання слайдів та мультимедійного контенту під час виступу онлайн, а також засоби ефективної взаємодії з аудиторією.

Практичні рекомендації, отримані під час вебінару будуть використані викладачами для підготовки та проведення виступу в онлайн.