Укладено меморандум про співпрацю з Дніпропетровським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України

14 грудня 2021 року між Дніпропетровським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України і Вищим навчальним закладом «Університет імені Альфреда Нобеля» укладено меморандум про співпрацю, метою якого є співпраця та партнерство у сфері освітньої та судово-експертної діяльності.

Ректор Університету імені Альфреда Нобеля Сергій Холод та директор ДніпроНДІСЕ Олена Коваленко підписанням меморандуму визначили основні напрями такої співпраці, у т.ч. проведення спільних науково-освітніх заходів (майстер-класи, гостьові лекції, конференції тощо за напрямами, що становлять спільний інтерес у сфері проведення судових експертиз), проведення взаємних візитів представників угоди та здобувачів вищої освіти Університету імені Альфреда Нобеля з метою ознайомлення з судовими експертизами як дослідженнями на основі спеціальних знань у галузі науки, багато іншого.

Підписання цього меморандуму створює додаткові можливості для поглиблення знань, що набуті під час навчання, не тільки для студентів спеціальності «Право», а й для здобувачів вищої освіти Університету імені Альфреда Нобеля, що навчаються за освітніми програмами спеціальностей «Філологія», «Психологія», «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування» та інших.