Українські бухгалтери – найпрофесійніші у світі!

З нагоди Міжнародного дня бухгалтера кафедра інноваційного менеджменту та фінансової аналітики запросила до наших студентів Юлію Онуфрієнко, провідного менеджера дніпровського офісу компанії «ПРО Технолоджі», партнера американської бухгалтерської компанії BooksTime, Inc.

«ПРО Технолоджі» – аутсорсингова фірма, яка веде бухгалтерський облік американських підприємств в сучасних бухгалтерських програмах і системах, має офіси в Бостоні, Манілі, Дніпрі, Харкові та Києві. В компанії передбачено навчання роботі в бухгалтерських системах, особливостям обліку, фінансової лексики й ділової комунікації англійською мовою. Від кандидатів очікують креативності та технічної допитливості, а також, звісно, знання англійської та бухгалтерського обліку.

Пані Юлія розповіла про особливості обліку американських компаній різних галузей – державні фінанси, електронна комерція, роздрібна торгівля, будівництво, медицина, нерухомість, юридичні фірми, інвестиційні компанії, навіть бізнес з вигулу собак та особисті або сімейні фінанси.

Також студенти дізналися про можливості сучасного закордонного облікового програмного забезпечення – QuickBooks, Xero, Expensify, Gusto, Shopify, Bill.com, Founderspledge, Mindbodybusiness, Hubdoc, про історію компанії, особливості роботи та кар’єрні можливості.

Учасники зустрічі дуже зацікавилися відмінностями ведення фінансового і податкового обліку в Україні та США, ставленням до конфіденційності та достовірності облікової інформації. Але усі погодилися з тим, що сутність головних термінів, побудова форм звітності, об’єкти обліку – інтернаціональні та зрозумілі будь-якою мовою!

Щиро дякуємо пані Юлії за неймовірно захопливу розповідь про те, що бухоблік – це креативна, вигідна і перспективна справа!