Університет імені Альфреда Нобеля – фіналіст відбіркового етапу та учасник проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ)

Університет імені Альфреда Нобеля пройшов конкурсний відбір серед 153-х закладів вищої освіти України, став фіналістом відбіркового етапу та учасником проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ) від організації Американські Ради з міжнародної освіти*, що упроваджує проєкт за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Команда проєкту: проректор із забезпечення якості вищої освіти І.С. Шкура, голова Комітету з якості академічних стандартів Г.Я. Митрофанова, начальник департаменту дидактики М.Ю. Онищенко.

У межах проєкту заплановано підписання Меморандуму про співпрацю з Американськими Радами та Університетом імені Альфреда Нобеля, який окреслюватиме основні елементи співпраці та участь команди проєкту у заходах за проєктом.

Перший цикл навчальних зустрічей заплановано у період з 23-27 листопада 2020 р.

*детальніше про проєкт за посиланням.