Університет імені Альфреда Нобеля підписав угоду про співпрацю з Інститутом підприємницької діяльності (Мінськ, Білорусь)

14 травня 2021 року Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля, та Ганна Митрофанова, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Університету імені Альфреда Нобеля, домовилися про партнерство та співпрацю з Віктором Цибовським, ректором Інституту підприємницької діяльності (Мінськ, Білорусь).

Зустріч, домовленості та підписання угоди відбулося під час онлайн зустрічі між ректорами, а документи було відправлено поштою.

Інститут підприємницької діяльності у Мінську працює 25 років. У 2016 році відбулися перші спільні наукові проєкти між Університетом імені Альфреда Нобеля та Інститутом підприємницької діяльності, проте після підписання угоди, наукових та освітніх проєктів стане більше. Вже є студенти з Білорусі, які планують отримати сучасну, якісну та чесну вищу освіту в Університеті імені Альфреда Нобеля. Крім того, планується спільна організація міжнародних наукових конференцій для студентів, аспірантів та молодих вчених, реалізація міжнародних проєктів, написання монографій тощо.