Управління залученістю здобувачів під час проведення офлайн і онлайн занять

Як зацікавити студентів та зберегти залученість під час заняття – це питання, яке актуальне для викладачів і під час офлайн і онлайн занять. Дистанційне навчання вимагає більшої наочності матеріалів та інтерактивності занять.

23 грудня 2020 року на кафедрі інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Вареник В.М. к.е.н., доцентом, проведено майстер-клас «Управління залученістю здобувачів під час проведення офлайн і онлайн занять».

Вікторія Миколаївна поділилася секретами роботи у всім відомій програмі PowerPoint. Вона розповіла про корисні функції цієї програми, які дозволяють швидко створити захопливу презентацію. Якісна презентація – запорука уваги студентів та легкого запам’ятовування необхідної інформації. Пояснення було на практичних прикладах, під час майстер-класу звичайні слайди перетворювалися в інформативні з сучасним візуальним оформленням.

Друга частина семінару була присвячена застосуванню платформи Kahoot для проведення тестів під час занять та отримання зворотного зв’язку від студентів. Платформа Kahoot дозволяє також використовувати елементи гейміфікації під час проведення вікторин.

Майстер-клас викликав жваве обговорення у викладачів кафедри та рішучість до впровадження нових знань у свою діяльність.