В Університеті імені Альфреда Нобеля попрощалися з Борисом Холодом

До меморіально-паркового комплексу «Планета Альфреда Нобеля» прийшла велика кількість охочих висловити свою пошану, попрощатися та провести в останню путь Бориса Холода, засновника та президента Університету імені Альфреда Нобеля, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора.

Страшна новина про раптову смерть Бориса Холода потрясла всю країну. З великим сумом її сприйняли всі, хто особисто знав Бориса Холода в Україні та за її межами.

Друзі, знайомі, партнери, учні та випускники приїхали з різних куточків України та світу на прощання з Борисом Холодом. Серед них ректори закладів вищої освіти Олександр Поканевич, президент Київського медичного університету, представники ради ректорів закладів вищої освіти Дніпра, депутати та представники влади Гліб Пригунов, Марія Пустовая, Іван Куліченко, Валерій Цюпа, засновник Міжнародної Кібер Академії, Олег Василенко, почесний консул ФР Бразилії в м. Дніпро, Сергій Войт, генеральний директор "Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова", Костянтин Завгородній, заступник генерального директора "Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова", Борис Марков, керівник корпорації "АТБ", Андрій Здесенко, керівник корпорації "Біосфера", представники благодійної організації Президентський Фонд Леоніда Кучми "Україна", громадські діячі та випускники Університету імені Альфреда Нобеля.

Присутні не стримували сліз, адже це неймовірна втрата для кожного, хто знав Бориса Холода та працював з ним.

Борис Холод був інноватором та стратегом. Його ініціативи мали стратегічний характер, адже він був людиною планетарного масштабу.

Головною справою його життя було створення закладу освіти нового типу. У 1993 році він заснував Університет імені Альфреда Нобеля (на той час Дніпропетровську академію управління, бізнесу та права), який за короткий проміжок часу став одним з кращих закладів вищої освіти України, добре відомим далеко за її межами. Місією Університету, яку визначив Борис Холод є розповсюдження освітніх та наукових цінностей 21 століття, сприяння глобальній інтеграції України. Він робив все для освіти та миру заради рівних можливостей кожного на планеті Земля.

Всі його ідеї та плани будуть реалізовані на світлу пам'ять про Бориса Холода та змінять світ на краще.