Вебінар “Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів”

15 вересня 2021 року пройшов вебінар “Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів”, організований Unicheck Україна та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, в якому взяли участь проректор із забезпечення якості освіти Університету імені Альфреда Нобеля Шкура І.С. та начальник департаменту дидактики Онищенко М.Ю.

Ключові аспекти, які обговорювались:

• що потрібно врахувати при створенні навчально-методичних матеріалів;
  • юридичні та нормативні рекомендації, які допоможуть створити якісні програми й матеріали, що відповідатимуть вимогам сьогодення;
  • яким чином процес створення навчально-методичних матеріалів стосується академічної доброчесності у закладі освіти.

Спікерами заходу були:

Олена Єременко — заступниця голови агентства із забезпечення якості вищої освіти. Розкаже про вимоги та рекомендації щодо оформлення та змісту навчально-методичних матеріалів, вимоги до авторів та врахування інтересів здобувачів вищої освіти при створенні програм.

Іван Назаров — член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Роз’яснить правове регулювання академічної доброчесності та роль Національного агентства у формуванні простору академічної доброчесності та реагування на її порушення.

Андрій Сідляренко — експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна. Поділиться 5 ключовими компонентами культури академічної доброчесності та її впровадження у закладі вищої освіти.

Дякуємо спікерам за змістовні та корисні роз’яснення щодо означених питань.