Вебінар для НПП Університету “Розвиток навичок викладачів в умовах онлайн та змішаного навчання”

8 жовтня 2021 року відбувся вебінар для НПП Університету “Розвиток навичок викладачів в умовах онлайн та змішаного навчання”. Це перший захід, який заплановано в рамках співпраці з фахівцями освітньої компанії Coursera, що пропонує масові онлайн курси з великомасштабною інтерактивною участю та відкритим доступом через Інтернет.

Спікерами події були пані Самар Фарах та Євгенія Яріна.

Під час вебінару обговорювались тренди та виклики вищої освіти: змішане навчання, розвиток викладачів, інтернаціоналізація, управління витратами, освіта для кар’єрного успіху. Суттєвий акцент було зроблено на розвитку digital skills як викладачів, так і здобувачів, щоб відповідати трендам на сучасному ринку праці.

Також було розглянуто ключові сфери для розвитку НПП та співробітників, а саме: цифрові навички, розвиток м’яких навичок, особистий розвиток, розвиток digital викладання. Обговорювали можливості використання пропозицій платформи Coursera стосовно онлайн та змішаного навчання, дидактичних ідей для розробки навчальних курсів та систем оцінювання в освітньому процесі в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Ми дуже вдячні пані Самар Фарах та Євгенії Яріній за змістовну зустріч та чекаємо на наступні.