Вебінар від керівника відділу підготовки персоналу мережі готелів «Reikartz Hotel Group» Ірини Магалецької (Київ)

Понеділок 17 січня був насиченим на події – відбувся вебінар від керівника відділу підготовки персоналу мережі готелів Reikartz Hotel Group Ірини Магалецької (Київ) на YouTube-каналі мережі. Студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» Університету імені Альфреда Нобеля взяли участь у вебінарі.

Про що ж був вебінар, наскільки корисним чи цікавим з позицій професійного та особистісного розвитку знайшли його студенти?

Альона Гушул, студентка першого курсу програми «Готельно-ресторанна справа»,  зробила багато скриншотів з корисною професійною інформацією та поділилася враженнями:

«Особисто мені навчальний вебінар від Reikartz Hotel Group сподобався! Ірина Магалецька, керівник навчального центру Рейкарц, та до всього іншого, практик з великим стажем роботи детально і наочно показала роботу зсередини найбільшої мережі готелів в Україні.

Вебінар включав в себе мультимедійну презентацію з цікавим матеріалом, а наприкінці питання для роздумів з подальшою відповіддю і посилання на інтерактивний квест.

Студентів запросили на навчальний курс, який дасть змогу отримати необхідні знання і навички у сфері HORECA (hotel, restaurant, catering) та практику в мережі готелів по всій Україні.

Студенти старших курсів і випускники запрошені до співпраці й постійної роботи.»

Ірина Магалецька познайомила студентів з мережею Рейкарц, структурою готельного бізнесу, відповідальністю кожного елемента у системі готельного господарства, а також можливостями кар’єрного росту.

Про що ще говорили? Робота в готелі мережі має свої переваги: чистий теплий душ зранку і ситий сніданок.

Ресторан пропонує послуги а-ля карт, кава-брейк, шведський стіл.

Ірина Магалецька познайомила студентів з програмою для бронювання:

Студенти дізналися про можливість пройти курс навчання і практики у готелі та отримати свідоцтво професійного керівника

Слідкуйте за анонсами на сторінці кафедри міжнародного туризму, готель но-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля!

Дякуємо пані Ірині Магалецькій за цікавий вебінар!