Вебінар з навчання ділової іноземної мови від Світлани Мединської, лідера опитування "Викладач очима студентів"

Середа, 18 листопада 2020, була продуктивною для викладачів іноземних мов Університету імені Альфреда Нобеля – всі спішили завітати на живий вебінар – демонстраційне заняття на платформі Zoom, з теми: "Інтерактивність та командна робота як засоби підвищення мотивації студентів до вивчення ділової іноземної мови", тема заняття - "Team building" 3 курс, спеціальність "Міжнародні економічні відносини".

Під час воркшопу відбулося занурення студентів у захопливий світ командної роботи та творчості. Було зроблено багато: визначили суть поняття "команда" та "командна робота", порівняли своє розуміння з думкою експертів та знаменитостей, попрацювали з відео матеріалами, розглянули 9 можливих ролей у команді за М. Белбіним та ідентифікували себе в них, продемонстрували результати своєї командної роботи та креативності у розроблених курсах з team building. І все це повністю англійською мовою для збагачення лексичного запасу, розвитку мовленнєвих навичок говоріння, читання, аудіювання, а також глобальних навичок, таких як критичне мислення, комунікація, співробітництво та креативність. Вмотивованість студентів через їх залучення до комунікації – головна ідея цього воркшопу. Alone - we can do little, together - we can do much.