Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Велика хартія університетів 2020: відповідь майбутнім викликам

Президент та засновник Університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод та проректор з міжнародного співробітництва, Тамара Іщенко взяли участь у підписанні Великої хартії університетів 2020 (MCU 2020).

Подія відбулася 16 та 17 червня 2021 року онлайн.

Велика хартія університетів була вперше підписана в 1988 році, проте зараз навколишнє середовище, з якими стикаються університети, змінилося суттєво.

Світ змінився з 1988 року та став непередбаченими, а проблеми, з якими стикаються університети, стали складніші. До того ж самі університети мають змінитися. 

Тому після тривалих переговорів було підготовлено оновлену версію Великої хартії університетів (MCU 2020) для підписання влітку 2021 року.

Президент Університету імені Альфреда Нобеля разом з ректорами провідних університетів світу підписав оновлену версію Великої хартії університетів (MCU 2020). Університет імені Альфреда Нобеля став частиною глобальної події та приєднався до провідних університетів світу, щоб зміцнити свою роль у суспільстві для наступного покоління.

Нагадаємо, що Велика хартія університетів, декларація та підтвердження основних принципів, на яких повинна базуватися місія всіх університетів, була підписана у 1988 році з нагоди 900-річчя Болонського університету. Університети-підписанти, в тому числі й Університет імені Альфреда Нобеля, зобов'язуються дотримуватись Декларації та просувати цінності та принципи для посилення ролі вищих навчальних закладів для стабільного розвитку та процвітання в усьому світі.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57