Весняне засідання Освітнього центру B2B

В умовах воєнного стану підтримувати один одного й допомагати вистояти, передаючи досвід ведення підприємницької діяльності – означає ставати сильнішими. Саме про це йшла мова на весняній зустрічі в освітньому центрі B2B.

ОЦ B2B діє на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля як місце, де черпають знання і сили здобувачі вищої освіти та випускники.

Спікер зустрічі Максим Ярошенко, успішний підприємець, поділився новими можливостями бізнесу, які забезпечує український електронний сервіс «Дія». Було обговорено проблеми й перспективи розвитку підприємництва в непередбачуваних ситуаціях, способи вирішення нестандартних завдань та мінімізації ризиків в умовах невизначеності бізнес-середовища, шляхи оптимізації втрат часу за допомогою мобільного додатка з цифровими документами та розширення можливостей використання порталу з публічними послугами. Про все це йшла мова у форматі відвертої розмови у колі однодумців.

Дякуємо всім, хто взяв участь у засіданні ОЦ B2B.

Особлива подяка випускнику кафедри – Максиму Ярошенку за дуже корисну інформацію.