Весняне засідання Освітнього центру B2B

Одним з важливих завдань ОЦ B2B, створеного на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, є кваліфіковане консультування підприємцями, практиками, що досягли успіху у бізнесі та мають бажання поділитися своїм досвідом, своїх однодумців, у тому числі здобувачів вищої освіти старших курсів, тим самим допомагаючи їм правильно зробити усвідомлений вибір майбутнього місця роботи.

Саме в такому аспекті 28 квітня 2021 р. відбулася зустріч на весняному засіданні ОЦ B2B. Спікером засідання виступила hr-generalist ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» у м. Дніпро Лариса Михайлівна Жиленко.

Цікавим був еволюційний екскурс історичного становлення і розвитку АШАНу. На засіданні обговорили можливості кар’єрного зростання студентів і випускників в мережі гіпермаркетів «АШАН». В діалоговому форматі отримали відповіді на питання щодо проходження практики, подальшого працевлаштування в ритейлі міжнародного рівня.

Успіхів всім учасникам весняного засідання і до нових зустрічей в освітньому центрі B2B.