Весняний лекторіум від фахівця-практика

Здобувачі вищої освіти 1 курсу кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля в рамках дисципліни «Основи підприємництва» стали учасниками лекторіуму від фахівця-практика Ярошенко М.А.

В процесі лекції на тему «Організація і ведення підприємницької діяльності» були обговорені питання: ФОП як суб’єкт господарювання; визначення КВЕД за кодом економічної діяльності; особливості реєстрації ФОП; можливості Дії для бізнесу; оподаткування ФОП; ризики та реклама в бізнесі.

Більша частина зустрічі була присвячена практичному досвіду Максима Анатолійовича, як на етапі започаткування бізнесу, так і його подальшого розвитку. Здобувачів цікавили нюанси всіх розглянутих питань.

Досвід практика надає інформацію про бізнес-процеси й знання щодо їх організації, неоціненні для тих, хто навчається! Весняний лекторіум на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва триває!