За ініціативою колективу кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики 08 грудня поточного року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку».

Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Університет імені Альфреда Нобеля, Університет митної справи та фінансів, Сумський національний аграрний університет, Вища школа менеджменту охорони праці в місті Катовіце, Білоруський торговельно-економічний університет споживчої кооперації, Заклад освіти «Інститут підприємницької діяльності» (Білорусь).

Оргкомітет конференції:

• Г.Я. Митрофанова, доктор економічних наук, доцент – голова оргкомітету;
  • В.Є. Момот, доктор економічних наук, професор;
  • Ю.Є. Петруня, доктор економічних наук, професор;
  • Ю.І. Данько, доктор економічних наук, професор;
  • О.А. Євтушенко, кандидат економічних наук;
  • О.М. Литвиненко, кандидат економічних наук;
  • Ж.В. Піскова, кандидат економічних наук, доцент.

В оргкомітет конференції автори надіслали 95 тезисів-докладів з двох країн світу (України, Республіки Білорусь), які є представниками двадцяти трьох вищих навчальних закладів, а саме:

• Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
  • ВСП "Київський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ"
  • ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»
  • ДЗВО "Університет менеджменту освіти"
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
  • Заклад освіти «Інститут підприємницької діяльності» (Білорусь)
  • Західноукраїнський національний університет
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Київський національний торговельно-економічний університет
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Львівський інститут економіки і туризму
  • Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»
  • Національний університет «Чернігівська політехніка»
  • Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
  • Університет державної фіскальної служби України
  • Університет імені Альфреда Нобеля
  • Університет митної справи та фінансів
  • Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва
  • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
  • Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова

Учасники конференції обговорили актуальні питання менеджменту організацій на прикладі кейсів компанії IKEA, сучасні тенденції стратегічного менеджменту, управління бізнес-процесами суб’єктів господарської діяльності, формування організаційної культури, удосконалення особистісних і колективних творчих здібностей менеджерів. Науковці присвятили свої дослідження також сучасним проблемам державного управління та актуальним трендам в освітньому менеджменті.

На пленарному засіданні з вступним словом виступили:

Митрофанова Ганна Яківна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Університету імені Альфреда Нобеля, Дніпро.

Петруня Юрій Євгенович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Університету митної справи та фінансів, Дніпро.

Момот Володимир Євгенович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Університету імені Альфреда Нобеля, Дніпро.

З пленарними доповідями виступили:

Максименко О.О., здобувач 2 курсу бакалаврату, Університет митної справи та фінансів, Дніпро, Україна, тема доповіді «Мотивація студентів при працевлаштуванні»

Клецова Ю.Ю., здобувач 4 курсу бакалаврату, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Харків, Україна, тема доповіді «Сучасна практика функціонування бізнесу: новітні управлінські виклики»

Зарувінська А.А., Логвінова В.С., здобувач 3 курсу бакалаврату, Університет митної справи та фінансів, Дніпро, Україна, тема доповіді «Управлінські бізнес-рішення на прикладі діяльності компанії ІКЕА»

Павлик В.В., здобувач 4 курсу бакалаврату, Університет митної справи та фінансів, Дніпро, Україна, тема доповіді «IT-галузь- стратегічна сфера нових можливостей для України»

Кононенко А.В., здобувач 3 курсу бакалаврату, Університет митної справи та фінансів, Дніпро, Україна, тема доповіді «Типи темпераменту і когнітивні дисонанси. Як пов'язати та використовувати в менеджменті»

Фурсова І., здобувач 1 курсу магістратури, Університет імені Альфреда Нобеля, Дніпро, Україна, тема доповіді «Брендинг як функція управління компанією»

Бут К.А., здобувач 2 курсу бакалаврату, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Дніпро, Україна, тема доповіді «Проблематика формування організаційної культури в сучасному менеджменті»

За результатами роботи конференції було прийнято Резолюцію.