Вітаємо бакалаврів з маркетингу!

07 липня в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася урочиста подія - вручення дипломів бакалаврам. Серед випускників були й 68 бакалаврів з маркетингу, які впродовж 4 років опановували маркетинг на кафедрі міжнародного маркетингу.

Троє випускників отримали дипломи з відзнакою, серед них й Андрій Бондаренко, стипендіат президентського фонду Л. Кучми "Україна" 2020 року.

За час навчання бакалаври досконало вивчили всі елементи маркетингу, навчилися будувати маркетингові стратегії, розробляти план комунікації, товарну та цінову політику підприємства. Випускники брали активну участь у наукових та творчих конкурсах, тому мають безліч дипломів та публікацій. Між іншим, соціальна реклама, яку створили випускники, була відмічена на студентських фестивалях реклами. Завдяки частим зустрічам з практиками маркетингу в аудиторіях та у клубі "Маркетолог", бакалаври знайомилися з секретами роботи провідних маркетологів українських кампаній.

Отримані знання та навички були продемонстровані під час виробничої практики на підприємствах міста та області. До речі, багато студентів знайшли роботу саме під час практики, адже їм запропонували залишитися на підприємстві та продовжити розробляти та впроваджувати маркетингові ідеї.

На момент захисту кваліфікаційної роботи переважна більшість вже мали досвід роботи за фахом. Окремо зазначимо, що неймовірно ґрунтовний аналіз підприємств було проведено у кожній кваліфікаційній роботі бакалаврів, а розроблені рекомендації заслуговують уваги окремої статті, адже вони виявилися надзвичайно ефективними, про що свідчать довідки про впровадження від керівників підприємств.

Вітаємо бакалаврів з маркетингу 2021! Бажаємо успіхів у професійному житті!