Вітаємо команду "Бізнес Соняшники"!

23 червня під час засідання ректорату в Університеті імені Альфреда Нобеля була нагороджена команда "Бізнес соняшники", яка зайняла 1 місце в кейс-чемпіонаті від стартапу Grow-Some.

Крім сертифікатів, переможці також отримали цінні призи від стартапу, книги та фірмову продукцію від партнера кейс-чемпіонату USAID.

У складі команди були студентки 4-го курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини: Клочко Олександра (МЕВ-17а), Шилова Анна (МЕВ-17а), Шепотько Ксенія (МЕВ-17а), і студентка напряму «Філологія» Ілона Кравцова (ФЛ17-2).

Команда брала участь в чемпіонаті за підтримки «Nobel Case-Club» - кейс-клубу, заснованого в Університеті імені Альфреда Нобеля цієї весни. «Nobel Case-Club» динамічно почав свою діяльність в даному напрямку і з радістю запрошує нових учасників.