Вітаємо стипендіатку Президентського Фонду Л. Кучми «Україна»

Щорічно, починаючи з 2009 р., за Програмою підтримки обдарованої молоді в Україні Благодійна організація «Президентський фонд Л. Кучми «Україна» присуджує іменні стипендії найкращим здобувачам Університету імені Альфреда Нобеля.

І щорічно здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва серед стипендіатів.

У 2020 році стипендіаткою Президентського фонду Л. Кучми «Україна» стала Бушмакіу Олександра.

Здобувачі й викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва щиро вітають Олександру й почуваються гордими за загальні й особисті здобутки колективу.

Пишаємося нашим здобувачем й бажаємо Олександрі творчої наснаги, професійного зростання і подальших успіхів у всіх починаннях!