Шановний Борисе Івановичу!

В день Вашого ювілею ми хочемо висловити щиру вдячність долі за те, що вона звела нас з таким керівником, колегою, наставником, вчителем і просто мудрою людиною. Прожиті роки не були устелені квітами. На життєвому шляху зустрічалося все: успіхи і невдачі, надії й розчарування, злети і падіння, вдалі рішення і помилки… Однак незмінними залишалися Ваші життєві принципи: доброта, віра в людей, оптимізм, стратегічне мислення, інноваційність та якість.

За своє життя Вам довелося працювати на різних посадах як державного, так і місцевого рівня, але скрізь Ви досягали бажаних результатів. Ваш внесок у розвиток новітньої вищої освіти України неоціненний. За чверть століття створити Університет, вивести його у лідери вітчизняної освіти, досягти міжнародного визнання, зробити взірцем та орієнтиром для наслідування – ось лише короткий перелік форм прояву Вашого таланту керівника та лідера. Нам надзвичайно приємно усвідомлювати, що завдяки Вам усі ми, від професора до студента, відчуваємо причетність до реалізації надважливого проекту, найсвітлішої мрії Вашого життя - творення закладу освіти світового рівня. Ми разом змінюємо світ на краще!

Тож бажаємо Вам, дорогий Борисе Івановичу, незгасаючих сил і бадьорості душі, творчої наснаги і нових звершень! Знайте, що весь колектив Університету – це команда однодумців, яка готова й надалі йти за своїм Лідером!

Студенти, викладачі та співробітники

Щирі вітання від міжнародних партнерів

Щирі вітання від колег та керівників вишів

БОРИСОВІ ХОЛОДУ – 80!

Щирі вітання від колективу Університету імені Альфреда Нобеля

Говорять студенти та випускники...

Випускники – гордість Університету!