Вітаємо з початком навчання!

Вітаємо першокурсників кафедри міжнародного маркетингу з початком важливого етапу – стартом навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Нобелівський бал, урочиста посвята в студенти, перші фотографії з ректором, зустріч з завідувачкою кафедри та викладачами, знайомство з одногрупниками, а також отримання залікових книжок – перший день навчання на освітній програмі "Маркетинг", "Маркетинг: Реклама та бізнес комунікації" та "Marketing (англомовна програма)" виявився дуже насиченим на події, емоції та знайомства.

"Любі мої першокурсники, ваші щирі посмішки прикрасили цей день! Нехай всі цілі будуть амбітними, ви їх обов'язково досягнете! Адже у вас попереду навчання на актуальній та надсучасній спеціальності, в інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля, куди частенько приходять практики! Насолоджуйтесь студентським життям на повну, а також всіма можливостями, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля!", – звернулася до першокурсників Тетяна Мішустіна, завідувачка кафедри міжнародного маркетингу.

Вітаємо з початком навчального року! Наснаги та нових звершень!