Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Візит до Технического музея "Машины Времени"

23.09. 2020, старша викладачка німецької мови Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу, мовної підготовки Гомола М.М.разом із студентами групи ТР 18-1 та 18-2 (3 курс спеціальності "ТУРИЗМ") відвідали Технический музей "Машины Времени", Дякуємо директору музею пану Михайлу Прудникову за таку можливість провести виїзне практичне заняття з німецької мови на базі музею. 

Технический музей "Машины Времени" розповідає своїм відвідувачам багато історій. І сьогодні для нас працював Артур Сафікюрдський – теж студент 3 курсу спеціальності «Туризм». Він провів для нас екскурсію у рамках підсумкового практичного заняття з німецької мови за темою «Mein Lieblingsplatz in der Stadt» - загальну і побіжно ознайомив нас з експозицією тематичної екскурсії «Жінка та автомобіль».

Також ми ознайомилися з новою атракцією цього музею – з 3D кабінкою «Фунікулер над Дніпром». Вона знаходиться на другому поверсі. Це було дуже цікаво. 3D мандрівка, яку зробили з квадрокоптера, щоб відтворити шлях фунікулера над річкою Дніпро і понад набережною до Мерефо-Херсонського моста та Монастирського острова. Все це дуже було видовищно, але трохи незрозуміло, чому закінчилося дуже швидко (хотілось би ще). Тому, рекомендую всім, попри доволі складний шлях, який пов'язаний з ремонтом Селянської узвоза, прийти до цього музею. Сьогодні, 23 вересня 2020, ми дісталися до Технического музея "Машины Времени" у повному складі та побачили дуже багато цікавого, хоча були там понад дві години, але взагалі не все ще подивилися. 

Що стосується самої екскурсії та особи екскурсовода – треба підкреслити, що за рік Артур дуже удосконалив свою підготовку до екскурсій, він провів цей доволі складний захід як досвідчений та впевнений в собі екскурсовод, попри те, що нам треба було паралельно розмовляти німецькою та практично втілювати практично свої знання і набувати нову інформацію, яку треба потім буде трансформувати для додаткових завдань. І також не звертати увагу на постійне фотографування та фільмування, яке нам було потрібно для наших практичних та промоційних цілей. З цим експериментом всі присутні справилися достатньо добре. і як доказ цього, як доказ цього я наводжу такі твердження та фотографії.

Софія Карпенко: "Было очень интересно слушать экскурсию, Артур – молодец ) все чётко, ясно и по факту, после экскурсии остались только положительные впечатления. В музее все сделано очень стильно и современно, а ещё главное это безупречная чистота. Все на высшем уровне" 

Діма Губенко "Die Führung ist interessant. Es war interessant zuzuhören und etwas Neues zu lernen. Ich mochte die Kürze der Geschichte und Arthurs Arbeit und wie er arbeitete. Das Museum selbst ist auch interessant und ungewöhnlich" На мою думку, зацікавленість відвідувачів пов'язана, в першу чергу, з концепцією музею – він постійно оновлюється та розвивається, стає більш цікавішим, різноманітним, непередбачуваним для відвідувача. 

Тая Усенко 

 "Понравилась экскурсия тем, что она не была затянута и не было длинного и скучного монолога, все довольно кратко, лаконично и интересно. Также понравилось протестировать 3D кабинку Die Führung hat mir gefallen, weil es kein langer und langweiliger Monolog war, alles ist recht kurz, prägnant und interessant. Ich habe auch gerne die 3D-Kabine getestet..."

Діана Тютюнник 

"Музей "Машини Часу" це дійсно знахідка як для туристів, так і для жителів міста Дніпро. Переступивши поріг музею я занурилася в атмосферу ретро. Ретро автомобілі, ретро мотоцикли, ретро фотоапарати і телевізори. І це ще не все. Музей складається з дрібниць. Кожен значок, плакат, картина мають свій сенс і свою історію. Я як дівчинка в першу чергу дивилася на кольори та форми машин і зізнаюся чесно, мені дуже сподобалося багато автомобілів. В одному з сервантів я побачила колекцію фотоапаратів, для мене як фотографа було дуже цікаво подивитися на старих родичів моїх фотоапаратів. Побувати в музеї рекомендую всім, кожен там знайде щось для себе."

Що ще дуже цікаво, особливо молодим відвідувачам, те, що вони можуть не тільки подивитися у спеціальних 3D окулярах на Дніпро, але можуть «реально» відчути себе, наприклад, водієм величезної військової вантажівки або старого мотоцикла у повному наборі мотоцикліста того часу – це цікаво як для відвідувача, і цікавою так і для майбутніх спеціалістів, наприклад, гідів як приклад того, як розповідати, як будувати екскурсію, як зацікавити слухачів та відвідувачів і не набриднути, тому що надлишок інформації – це теж складно сприймається і не викликає бажання ще раз відвідати це місце. 

Якщо дивитися на цей музеї як на нову атракцію нашого міста – це дійсно заслуговує уваги, бо навіть тим, хто не дуже спочатку був зацікавлений, стало цікаво в процесі, тому що Артур був до цього готовий і він вже набув досвіду і впевненості для цієї роботи. Дякую ще раз студентам за участь та всім причетним за організацію!

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57