Візит практика онлайн

22 квітня 2020 року студенти та викладачі кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту мали можливість онлайн спілкуватися з директором торгового центру METRO Cash&Carry Дмитром Володимировичем Синєвидом.

Дмитро Володимирович надав студентам коротку інформацію про свій кар’єрний шлях, а також щодо принципів роботи Метро, про корпоративну та організаційну структуру підприємства, про основні принципи роботи з клієнтами, про власні марки й можливості працевлаштування і проходження практики в Метро.

Сьогодні "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" об’єднує понад 2500 співробітників по всій Україні та працює над втіленням свого покликання – бути лідером з підтримки незалежного бізнесу. Заради реалізації цієї амбітної мети компанія залучає у команду фахівців понад 200 професій. В Метро працюють сомельє, продавці, касири, оброблювачі м’яса та риби, декоратори, фахівці з персоналу, розробники програмного забезпечення, бізнес-аналітики, інженери, маркетологи, професіонали фінансової та юридичної сфер, категорійні менеджери, спеціалісти з ціноутворення, нерухомості, закупівель, планування, комунікацій, продажів та багато-багато інших.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено корпоративній соціальній відповідальності, також студенти дізналися, яким чином компанія поводиться з відходами, були надані приклади щодо пошуку шляхів знищення твердих побутових відходів.

Студентів дуже зацікавила інформація і вони брали активну участь в дискусії. Серед основних питань, що цікавили студентів. були: як Метро працює в умовах карантину, яка відповідальність перед співробітниками, чи працює підприємство з вітчизняними виробниками, за допомогою яких програмних продуктів проводяться наради на віддаленій роботі, чи потрібна англійська мова в роботі з клієнтами й на якому рівні, який потрібен досвід для працевлаштування до Метро, які додаткові навички потрібні студентам для працевлаштування.

Кафедра фінансової аналітики та міжнародного аудиту дякує Дмитру Володимировичу за цікаву дискусію і передання практичного досвіду студентам.