Візит професора Університету Сент-Джонс, Квінс (США)

Маємо чудові новини від кафедри англійської філології та перекладу Університету імені Альфреда Нобеля.

До Університету імені Альфреда Нобеля завітав Майкл Семпсон, професор Університету Сент-Джонс, Квінс (США).

Професор Семпсон отримав стипендію від Програми імені Фулбрайта на проведення досліджень та викладання в Україні протягом 2021-2022 року.

За сприяння Департаменту міжнародного співробітництва професор Семпсон вже відвідав Університет з короткою лекцією про написання та публікацію навчальних книжок.

Професор Семпсон планує провести близько 10 лекцій та майстеркласів для всіх охочих доєднатися.

Виходить, що в аудиторіях Університету Альфреда Нобеля викладають не лише носії мови, а й практики.

Слідкуйте за новинами, щоб потрапити на всі заходи професора Семпсона.