Воркшоп Василиси Петлицької

21 квітня Василиса Петлицька, заступник директора з маркетингу мережі магазинів «Єва», стала гостьовим спікером Клубу Маркетологів. Вона провела для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля воркшоп про рекламу на телебаченні та розкрила здобувачам практичні аспекти спонсорства, медіапланування, долю голосу, закупки реклами.

Тема виявилася настільки актуальною та цікавою для здобувачів, адже студенти ставили питання та цікавилися різними тонкощами рекламних кампаній. Василиса нагадала здобувачам головне правило - реклама має виконувати головні цілі.

Захід відбувся в межах Marketing Challenge Spring Days-2021, який проводить кафедра міжнародного маркетингу.

Між іншим, такі зустрічі з гостьовими спікерами та практиками є частими для здобувачів, адже основна мета Університету імені Альфреда Нобеля – надати не лише теоретичні знання, а й ознайомити студентів з різними інструментами, які вони зможуть використовувати на практиці. Зустрічі з практиками для студентів-маркетологів тривають.