Воркшоп від практиків

Для здобувачів 3 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в рамках вивчення дисципліни «Торговельне підприємництво» проведено воркшоп з успішними підприємцями.

19 лютого 2021 р. заняття провела Ромашко Роза Миколаївна, фундатор науково-виробничого підприємства «Екотехнодинаміка», яка працює також арбітражною керуючою. Роза Миколаївна розповіла про бізнес, стадії його становлення, зміни під впливом різних факторів та особливості ліквідації підприємства.

Здобувачі цікавилися, який вид економічної діяльності краще обрати, яку організаційну форму бізнесу, як обрати партнера.

02 березня 2021 р. пройшов воркшоп з підприємцями у сфері нерухомості Логутенко Сергієм та Корнет Катериною.

В рамках зустрічі обговорювалися особливості ведення бізнесу з нерухомості, проблеми й перспективи такого бізнесу та особливості відкриття власної справи.

Такі зустрічі дуже корисні для майбутніх підприємців.