Воркшопи із серії "Business English Case"

На початку грудня 2021 р. відбулися два воркшопи із серії "Business English Case" для здобувачів вищої освіти 2-го курсу спеціальностей "Міжнародні економічні відносини" ("Al-Munir Hotel and Spa Group") та "Менеджмент" ("Creating a Global Brand"), які були проведені доц. Долженко М.В. та ст. викл. Мединською С.І., на яких здобувачі змогли проявити свою креативність, розуміння особливостей ведення бізнесу в різних країнах, надати практичні поради щодо просування бренду на зарубіжних ринках, методів залучення та утримання клієнтів, посилення мотивації персоналу та багато іншого.

Продумати все до дрібниць, довести ефективність своїх ідей та вразити, і все це англійською мовою, – це не так легко, як здається, особливо коли твої одногрупники є твоїми друзями та конкурентами одночасно! Бажаємо успіхів учасникам і в роботі над наступними кейсами! Think out of the box!