Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Вперше проведено Конкурс з готельно-ресторанного бізнесу «ALL-INCLUSIVE» для учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх закладів

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки вже другий рік здійснює підготовку здобувачів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». Тому було вирішено провести спеціальний профорієнтаційний захід для школярів міста та регіону, метою якого було ознайомити школярів з особливістю роботи в індустрії гостинності та самого бізнесу – через підготовку конкурсних завдань та шляхом участі у майстер-класі просто під час конкурсу. Тепер докладніше.

Конкурс з готельно-ресторанного бізнесу «ALL-INCLUSIVE» вперше проведено 28 листопада 2019 року в Залі Нобелівських лауреатів Університету імені Альфреда Нобеля.

Привітальним словом відкрив конкурс Пєтков Сергій Валерійович, перший проректор з науково-педагогічної роботи

Конкурс складався з п’яти етапів, з них чотири – конкурсних: презентації команд англійською мовою, конкурсу «Сервірування», протягом якого за обмежений період часу команди повинні були правильно сервірувати стіл згідно з правилами сервірування та вимогам етикету, конкурс домашніх завдань «Концепція готелю або хостелу», під час виконання якого команди зробили презентацію власної концепції хостелу або готелю у форматі Power-Point англійською мовою, а також конкурс-сценка за однією з сюжетних ліній: «Обслуговування клієнтів на рецепції (прийом, реєстрація та поселення)» або «Обслуговування офіціантом клієнта ресторану (презентація меню та замовлення блюд)».

Отже, основною мовою заходу була іноземна – англійська, хоча сценку запропоновано було робити також німецькою або іспанською мовами.

Чому так багато англійської?

Тому, що саме іноземними мовами обслуговується переважна більшість міжнародних туристів в усьому світі, тому володіння англійською, німецькою та іспанською ми вбачаємо як необхідну передумову до побудови успішної кар’єри в індустрії гостинності.

На завершення Ольга Василівна Меміш, директор Центру міжнародної освіти Університету імені Альфреда Нобеля, івент-менеджера готелю «Hilton Kyiv», м.Київ провела для учасників майстер-клас «Qualification call»


НАШІ УЧАСНИКИ

Перша команда «HOTEL TRANSYLVANIA» із міста Марганець, учні Міського центру трудової підготовки учнівської молоді. Друга команда «СSKR (CREATIVE STUDENTS FROM KRYVYI RIG)», учні Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 міста Кривий Ріг, третя команда «ВЕСЕЛІ БРОДЯГИ», учні середньої загальноосвітньої школи № 19, четверта команда «FRESH BRAINS», учні середньої загальноосвітньої школи №66 і п’ята команда учні загальноосвітньої школи №22 «OVER ACHIEVERS».

Ось наші команди-учасниці, кожна – сузір’я талантів, знань та позитиву!

«HOTEL TRANSYLVANIA»


«CSKR (CREATIVE STUDENTS FROM KRYVYI RIG)»


«ВЕСЕЛІ БРОДЯГИ»


«FRESH BRAINS»


«OVER ACHIEVERS»


Роботу команд оцінювало компетентне журі:

Прокопенко Станіслав Андрійович, керуючий готелем "Рейкарц Дніпро" Готель Reikartz Дніпро, Голова журі Конкурсу,

Гах Аліна Сергіївна, фахівець з навчання та адаптації персоналу готелю «Reikartz Дніпро» Готель Reikartz Дніпро,

Рогожина Тетяна Василівна та Баранець Ірина Володимирівна, фахівці з продажів клієнтам HoReCa компанії Metro Cash&Carry, м.Дніпро, Запорізьке шосе, 63,

Меміш Ольга Василівна, директор Центру міжнародної освіти Університету імені Альфреда Нобеля,

Собков Микита, студент 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»,

Заховаєва Анастасія, студентка 3 курсу спеціальності «Туризм», адміністратор ресепшн у готелі «Premier Hotel Abri».

Робота журі була непростою, бо усі команди проявили неабиякі таланти та попередню підготовку!


Як власне проходив Конкурс з готельно-ресторанного бізнесу «ALL-INCLUSIVE»?


Команди презентують свої візитівки


Конкурс «Сервірування»


Команди презентують концепцію готелю


Команди спробували свої сили у роботі на рецепції готелю та в залі ресторану. Сфера обслуговування – досить непроста, особливо коли клієнт – надзвичайний та іноземний! Ось як це було.


НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ!

I місце — Команда «Hotel Transylvania» – Комунальний заклад освіти міський центр трудової підготовки учнівської молоді, м.Марганець:

1. Гиріна Юлія
2. Залюбовська Катерина
3. Козенко Дар'я
4. Ковальов Микита
5. Любенок Аміна.

Керівник та тренер команди — Усенко Тетяна Олександрівна, Горб Інна Анатоліївна.

Усі члени команди отримали приз - 5% знижку на перший рік навчання в Університет імені Альфреда Нобеля!

Крім того, команда запрошена на екскурсію в Hotel Reikartz, Dnepropetrovsk від керуючого готелю Stanislaw Prokopenko, та отримала призи від Metro Cash&Carry від менеджерів Ірини Баранець та Дмитра Синевида та брендовану продукцію Лучший Университет.

II місце — Команда «Over Achievers» - Комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа №22 з поглибленим вивченням іноземної мови» Дніпровської міської ради:

1. Кременчуцький Діоніс
2. Таран Денис
3. Водоп'янова Марія
4. Філімонова Вікторія
5. Чефанова Юлія.

Керівник та тренери команди — Зільберман Світлана Володимирівна, Теліпко Оксана Віталіївна, Помагайко Оксана Володимирівна.

Усі члени команди отримали приз — Сертифікат на відвідання майстеркласу від шефа ресторану Trattoria Primavera Reikartz Collection. Крім того, команда запрошена на екскурсію в Hotel Reikartz, Dnepro від керуючого готелю Станіслава Прокопенко, та отримала призи від Metro Cash&Carry від менеджерів Ірини Баранець, Тетяни Рогожиної, Дмитра Синевида, а також брендовану продукцію Університету імені Альфреда Нобеля.

III місце — Команда «Веселі бродяги» - Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 19» Дніпровської міської ради:

1. Андрієвський Артем Андрійович
2. Гуц Владислава Дмитрівна
3. Мулява Дмитро Володимирович
4. Рибнік Аліна Ігорівна.

Керівник/тренер команди — Радченко Марина Олегівна.

За почесне третє місце усі члени команди отримали бренд-чашки та іншу сувенірну продукцію Університету імені Альфреда Нобеля, а також екскурсію в Reikartz Hotel Dnipro та призи від компанії Metro Cash & Carry!

Команда - CSKR (Creative Students From Kryvyi Rig) - Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12:

1. Павелко Єлізавета
2. Шмига Єлізавета
3. Ковальчук Софія
4. Ковру Даніїл
5. Яблочна Єлізавета.

Керівник/тренер команди — Мостова Олена Сергіївна.

Усі члени команди нагороджені брендованою продукцією Університету імені Альфреда Нобеля, а також екскурсією в Reikartz Hotel Dnipro та призами від компанії Metro Cash & Carry!

Команда «Fresh Brains» - Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради:

1. Калініченко Олександр Сергійович
2. Плєннік Діана Сергіївна
3. Самойленко Анастасія Олегівна

Керівник/тренер команди — Мамедова Таміла Алієвна.

Усі члени команди нагороджені брендованою продукцією Університету імені Альфреда Нобеля, а також екскурсією в Reikartz Hotel Dnipro та призами від компанії Metro Cash & Carry!

Ми не забули й про групи підтримки!

За голосне вболівання, зірочки та аплодисменти усі учасники отримали від нас сувеніри!

Усі команди та тренери й керівники отримали грамоти від Університету імені Альфреда Нобеля.

Ми дуже вдячні усім тренерам та керівникам команд – їх вчителям і вихователям – за величезну підготовку команд, командний дух та підтримку! Раді ознайомити вас з цими прекрасними педагогами.

Приємний бонус для кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки, який щедро презентував голова журі, керуючий готелем "Рейкарц Дніпро" ПРОКОПЕНКО Станіслав Андрійович – ми отримали Сертифікат на екскурсію до готелю Reikartz Дніпро, яким можна нагородити за гарне навчання найкращих студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»!

Ми дуже вдячні усім учасникам Конкурсу!

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу, мовної підготовки. буде рада бачити усіх сьогоднішніх гостей на лавах нашого Університету на спеціальностях "Готельно-ресторанна справа! та "Туризм"

ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ КОНКУРСУ

ПРИНАГІДНО ЗАПРОШУЄМО слідкувати за новинами нашої кафедри – навесні ми проводимо ще один конкурс – цього разу – Конкурс з туризмознавства "НАВІГАТОР-2020".

ЧЕКАЄМО НА ВАС!


Розповісти

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57