Встановлення контакту з клієнтом – воркшоп для старшокласників Кам’янського

Вікторія Орлова, завідувач кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, провела унікальне заняття "Встановлення контакту з клієнтом: психологічні аспекти" для учнів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янської міської ради.

Старшокласники не тільки дізналися про інноваційний Університет імені Альфреда Нобеля та освітні програми, але й отримали практичні знання та навички спілкування з клієнтами. Зрозуміли, як відбуваються заняття здобувачів освітніх програм, як саме навчають на освітній програмі "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Такі зустрічі відбуваються завдяки проєкту "Технології успіху", який проводить Університет імені Альфреда Нобеля для старшокласників міста та регіону.