Виїзне заняття кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування в ССЗШ № 53

05 грудня 2019 року кафедрою міжнародних фінансів, обліку та оподаткування було проведено квест і фінансові бої серед школярів 10 та 11 класів спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 53.

Школярі 11 класу мали змогу спробувати себе в ролі керівників підприємства і пройти перевірку Держпраці. Отримавши поради стосовно проходження перевірок, школярі перевіряли документи, знаходили в них помилки та відповідали на питання. Кінцева мета – пройти перевірку без штрафу.

Учні 10 класу взяли участь у фінансових боях. Отримавши інформацію щодо особливостей роботи банківської системи України, школярі розділилися на 5 команд, які запекло змагалися, вирішуючи різноманітні завдання — вивчали кредитні договори, відповідали на питання стосовно умов кредитування, розв’язували кросворд та ін.

Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування щиро дякує керівництву ССЗШ № 53 в особі Оксани Анатоліївни, завучу з виховної роботи, та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Розповісти