Виїзне заняття на «ELIXIR»

На початку грудня здобувачі вищої освіти програм «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» й «Економіка бізнесу» Університету імені Альфреда Нобеля на виїзному занятті ознайомилися з процесом виробництва та асортиментом лікувально-профілактичної косметики українського виробника «ELIXIR» (м. Дніпро).

Консультування фахівців компанії дозволило здобувачам особисто побачити технологічний процес виробництва, ознайомитися з його особливостями, переконатися в безпечності та якості продукції. Здобувачі отримали кваліфіковані відповіді на запитання щодо натуральної сировини, яка використовується у виробництві, сучасного обладнання, технології та показників якості. Особлива увага була приділена політиці підприємства у сфері якості, про що свідчить наявність міжнародних сертифікатів якості ISO 9001:2015, 22000:2005, 13485:2019, 22716:2007 GMP.

У підсумку здобувачі змогли отримати знання щодо особливостей організації бізнесу з виробництва лікувально-профілактичної косметики, що дуже важливо для майбутнього фахівця!

Щиро дякуємо керівництву компанії «ELIXIR»!