Виїзний воркшоп у ПриватБанку

06 листопада 2019 року студенти кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування приймали участь у фінансовій квест-грі від ПриватБанку #Один день із життя ТОПового студента.

Для вирішення квесту студентам презентували інформацію «ТОПові продукти для топових студентів ПриватБанку», і вони мали можливість задати питання HR-менеджеру офісу ПриватБанку.

Квест проводився дві години. Студентам видали карту, яку необхідно було заповнити шляхом вирішення творчих та розрахункових завдань, що складалися у логічну послідовність. Представник ПриватБанку підраховував час, який витрачає на розв’язання кожна команда.

В результаті кожна команда отримала сертифікати, можливість перевірити свої знання на практиці й масу позитивних емоцій.

Розповісти