Вихід у фінал Всеукраїнського конкурсу LoNG команди кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва «Neo Generation»

Здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, що навчаються на 3 курсі – Олександра Бушмакіу, Аміна Лємешко, Денис Перегуда і Семен Ісаєв прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) для студентських команд ЗВО, що проводиться Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київською Бізнес Школою та Академією праці, соціальних відносин і туризму.

Команда кафедри «Neo Generation» продемонструвала високу обізнаність, креатив, розуміння й інноваційність у вирішенні поставлених перед ними завдань та увійшла до ВІСІМКИ фіналістів конкурсу, в якому приймали участь 47 команд з усієї України.

Перед командою логістичною вітчизняною компанією «Нова Пошта» було поставлено завдання: запропонувати механізми й інструменти пошуку клієнтів за будь-якою адресою для доставки «Новою Поштою» документів, посилок та вантажів.

Експертна комісія відзначила команду та внесла до списку лідерів, серед яких:

Національний технічний університет України «Київська Політехніка імені Ігоря Сікорського»;

Національний авіаційний університет (м. Київ);

ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» (м. Київ);

Університет імені Альфреда Нобеля;

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова;

Національний університет «Чернігівська Політехніка»;

Національний університет харчових технологій (м. Київ);

Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків).

Ми пишаємося фіналістами, щиро вітаємо їх й з гордістю відзначаємо, що подібними кроками вони гідно представляють Університет та демонструють високий рівень інтелектуального і культурного розвитку.

Успіху і натхнення бажаємо «Neo Generation» у заключному етапі конкурсу!

Хай щастить!!!!