Викладачі беруть участь у всеукраїнському освітньому проєкті «Teach Me Online»

У жовтні викладачі кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Вареник В.М., к.е.н., доцент, та Пестовська З.С, к.е.н., доцент, брали участь у другому сезоні «Teach Me Online» – всеукраїнського освітнього проєкту для викладачів, орієнтованого на підвищення ефективності онлайн-викладання.

Викладачі занурилися у програму PowerPoint і брали участь у кейсі з удосконалення навичок щодо розробки презентацій.

Два захопливих дні допомогли дізнатися про новинки PowerPoint та разом з практиком розробити таку презентацію, яка дасть можливість привернути увагу не тільки студентів, але і колег.

Отримані знання допомогли удосконалити поточні презентації, показати отримані навички на відкритій лекції, де були присутні колеги з кафедри, та удосконалити зміст дисципліни «Вступ до спеціальності», де студенти 1 курсу навчаються створювати відпадні презентації.

За результатами участі в проєкті отримано сертифікати, як свідчення про підвищення кваліфікації.