Викладачі на тижні аудиту від UGEN Challenge AUDIT

Протягом тижня з 09 по 12 листопада викладачі кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики Вареник В.М., к.е.н., доцент, та Пестовська З.С, к.е.н., доцент, занурилися в найсучасніші аспекти аудиту на всеукраїнському проєкті "UGEN Challenge Audit".

Проєкт проводився представниками найбільших у світі міжнародних компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги, – компанії «Великої четвірки». У «Велику четвірку» входять такі аудиторські компанії: Ernst & Young Global Limited, Deloitte, KPMG та PwC (PricewaterhouseCoopers).

Лекції практиків від провідних аудиторських компаній були присвячені таким темам:

• 9.11 – «Майбутнє аудиту: використання нових технологій та ботів» від фахівців Ernst & Young Global Limited. EY надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги;
  • 10.11 – «Оцінка ризиків за допомогою аналітики» від Deloitte;
  • 11.11 – «Ризик–орієнтоване мислення аудитора: основні принципи та практична реалізація» від MAZARS;
  • 12.11 – «Фінансове моделювання на прикладі конкретного проєкту» від KPMG.

За результатами участі в проєкті отримано сертифікати як свідчення про підвищення кваліфікації.