Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Викладачі програм «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» – дійсні члени ГО «Асоціація індустрії гостинності України»

Співпраця кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля з ГО «Асоціація індустрії гостинності України» триває.

Якщо місія АІГУ – робити індустрію гостинності вигідним і престижним бізнесом, то місія кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля – забезпечити максимально якісний, сучасний та ефективний процес професійної підготовки фахівців для туризму та готельно-ресторанного бізнесу, які є конкурентоспроможними, можуть активно навчатись протягом життя та адаптуватись до плинних умов, якими є всі індустрії, а особливо – індустрія гостинності, що ми й спостерігаємо зараз.

Завідувач кафедри доцент Галина М’ясоїд є членом Асоціації індустрії гостинності України з 2018 року, доцент Любов Бойко та доцент Світлана Захарова долучились до Асоціації у 2021 році. Наші викладачі є активними учасниками робочих зустрічей, вебінарів, навчання асоціації, користуються ресурсами для підготовки фахівців.

Ми прагнемо вдосконалювати викладацьку діяльність шляхом практичної діяльності у галузі, поєднання науки, професійної підготовки та бізнесу.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57