Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Викладачі розв'язують актуальні проблеми доброчесності в освіті

В рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» від Американської Ради міжнародної освіти, викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля взяли участь у вебінарі «Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності».

Спікерами вебінару були Джейк Каспер, фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган та Брендон Арнолд, координатор програм по роботі із новими здобувачами в Офісі програм для нових здобувачів та сімей Темпльського університету.

Було обговорено приклад Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання. Важливою була презентація впровадження окремих елементів цих систем.

Корисною є практика створення курсів з академічної доброчесності для здобувачів вищої освіти та виділення аспектів змісту таких курсів.

Участь у вебінарах такого рівня дозволяє викладачам удосконалювати уміння створювати онлайн заняття і підвищувати результативність навчання здобувачів вищої освіти!

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52